Odszedł od nas Roman Białachowski, Członek Prezydium KZPRiRB

Roman Białachowski

Z ogromnym żalem przyjęliśmy informację o śmierci Romana Białachowskiego w dniu 14 stycznia 2019, Członka Prezydium naszego Zrzeszenia, oddanego społecznika, zawsze życzliwego i nieobojętnego na problemy innych kolegi rolnika, jednego z założycieli organizacji aktywnie zaangażowanego w jej działalność od samego początku.

Jego odejście to ogromna strata dla naszego Zrzeszenia, ale i całego rolnictwa. To tacy ludzie, swoją pasją i podejściem do życia, zarażają innych do czynienia rzeczy dobrych, trwałych i służących całemu społeczeństwu. M.in. to dzięki jego osobistemu zaangażowaniu i inicjatywie od kilkunastu już lat możemy obchodzić Święto Kwitnącego Rzepaku w gminie Kłodawa, które przez ten czas urosło do jednego z ważniejszych wydarzeń branżowych na trwale wpisane w życie naszego Zrzeszenia.

Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek otwarty, niezwykle przyjaźnie usposobiony, budzący sympatię. Pasjonat rolnictwa, przyrody i historii, od którego zawsze można było usłyszeć ciekawe spostrzeżenia i anegdoty.

W imieniu swoim oraz wszystkich koleżanek i kolegów z Krajowego Zrzeszenia Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych, pragnę złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym współpracownikom.

Spoczywaj w pokoju Romanie. Cześć Twojej pamięci.

Z wyrazami szacunku.

Juliusz Młodecki

Kontakt

Krajowe Zrzeszenie Producentów
Rzepaku i Roślin Białkowych

ul. Szkolna 2/4 pok. nr 403
00-006 Warszawa
Tel: 022 826 80 07
E-mail: biuro@kzprirb.pl

Kontakt w terenie

Pobierz magazyn

Nr 52/2019

Najnowszy numer gazety “Nasz Rzepak”, pobierz najnowszy numer.

zobacz więcej

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze artykuły oraz aktualne informacje zapisz się na newsletter.