Patron strony
RAPOOL

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery 14-16 stycznia 2022

AGRO PREMIERY rolnicze na sezon 2022

Już w styczniu w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery. Będzie to idealna okazja, aby na żywo, po raz pierwszy w Polsce zobaczyć nowości produktowe na sezon 2022 i porównać ofertę różnych dostawców. Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to by zaprezentować rolnikom pomysły na nowe inwestycje.

Złoty Medal MTP: potwierdzenie doskonałości produktów

Aby ułatwić profesjonalistom podjęcie decyzji zakupowych jak co roku Organizatorzy przeprowadzają konkurs o ZŁOTY MEDAL MTP, który pozwala wyłonić liderów branży. W konkursie nagradzane są produkty wyróżniające się innowacyjnością i wytwarzane w oparciu o autorskie rozwiązania technologiczne. Oceny produktów dokonuje grono specjalistów reprezentujących branżę rolniczą. Termin zgłoszeń mija 30 listopada.

Wydarzenie towarzyszące – Seminarium Uprawowe

W pierwszy dzień Targów odbędzie się seminarium uprawowe, które zostanie zorganizowane i przeprowadzone przez TOP AGRAR – Główny Patronat Medialny.

Wejście na Targi POLAGRA-PREMIERY

Do dyspozycji zwiedzających będą dwa wejścia: PÓŁNOCNE – od strony ul. Grunwaldzkiej, przeznacz one w szczególności dla grup zorganizowanych oraz WSCHODNIE – od strony dworca PKP. Szczegółową mapkę wydarzenia znajdziesz na stronie http://www.polgra-premiery.pl

Bezpłatne bilety wstępu na POLAGRA-PREMIERY

Właściciele gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowcy planujący przyjazd do Poznania mają możliwość otrzymania bezpłatnego biletu. Wystarczy, że wejdą na stronę http://www.polgra-premiery.pl i zarejestrują się a Organizatorzy prześlą darmową wejściówkę na Targi POLAGRA-PREMIERY.

Dofinansowanie na przyjazd dla grup zorganizowanych.

Planujesz przyjazd na targi POLAGRA PREMIERY 2022 w szerszym towarzystwie? Skorzystaj z dofinansowania przejazdu na targi POLAGRA PREMIERY 2022 dla grupy. Zbierz grupę liczącą minimum 15 osób i zgłoś ją najpóźniej do 4 stycznia 2022 roku. Dodatkowo bilety dla grup zorganizowanych są BEZPŁATNE.

Zobacz AGRO PREMIERY w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, jako pierwsze w nowym roku przedstawiają nowości na sezon 2022. Uczestnicy Targów będą mieli możliwość zobaczenia wielu pozycji asortymentowych z kategorii maszyn, sprzętu i narzędzi rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, pasz czy dodatków paszowych. Wystawcy szykują różnorodne stoiska, na których dla Zwiedzających prezentowane będą absolutne AGRO PREMIERY. Ekspozycję dopełnią przedstawiciele prasy branżowej oraz najważniejszych w branży rolniczej związków i stowarzyszeń.

Więcej informacji na http://www.polagra-premiery.pl

Kontakt

Krajowe Zrzeszenie Producentów
Rzepaku i Roślin Białkowych

ul. Szkolna 2/4 pok. nr 403
00-006 Warszawa
Tel: 882 133 153
E-mail: biuro@kzprirb.pl

Kontakt w terenie

Pobierz magazyn

Nr 54/2020

Najnowszy numer gazety “Nasz Rzepak”, pobierz najnowszy numer.

zobacz więcej

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze artykuły oraz aktualne informacje zapisz się na newsletter.