Patron strony
GÓRNICZE ZAKŁADY DOLOMITOWE

Informator Nasz Rzepak

Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych jest wydawcą Informatora Nasz Rzepak od 2009r.

Jest to kwartalnik zajmujący się wszelkimi sprawami związanymi z uprawą rzepaku i roślin białkowych. Problematyka pisma obejmuje m.in.: aktualne analizy rynku rzepaku i roślin białkowych w Polsce, UE i na świecie oraz prognozy jego rozwoju. Możliwości wykorzystania i przetwarzania rzepaku i roślin białkowych. Dostarcza informacji z zakresu agrotechniki i uprawy rzepaku i roślin białkowych, jednocześnie przekazuje bieżące sprawy branży rolniczej.

Naszym celem jest zaspokajanie rosnących potrzeb informacyjnych producentów rzepaku poprzez dostarczanie rzetelnych, aktualnych i wysokiej jakości informacji rynkowych uzupełnionych o pogłębioną i obiektywną analizę ekspertów z ośrodków analitycznych i naukowych.

Informator, dociera bezpośrednio do producentów rzepaku, cieszy się coraz to większym zainteresowaniem.  Około 5000 egzemplarzy trafia drogą pocztową bezpośrednio do rolników. Nasza gazeta dostępna jest również podczas szkoleń, konferencji i targów rolniczych.

Profil Czytelnika:

  • Główną docelową grupą czytelników są producenci rolni zajmujący się uprawą rzepaku i roślin białkowych w Polsce, a w szczególności pro-rozwojowe gospodarstwa rolne tj. gospodarstwa towarowe, grupy producentów rzepaku, a także potencjalni nowi członkowie grup producentów rolnych (powierzchnia UR ≥ 10 ha). Informator dociera do różnych grup wiekowych właścicieli gospodarstw, a także do ich przyszłych następców (grupa wiekowa 15-25 lat). (ok. 5 000 sztuk).
  • Informator wysyłany jest również do współpracujących z KZPRiRB organizacji pozarządowych i instytucji rolniczych w kraju i na terenie Francji, Niemiec, Belgii, Anglii, Czech, Słowacji, Białorusi, Ukrainy i Litwy.
  • Drugą docelową grupą czytelników są podmioty agrobiznesu: firmy skupowe, firmy oferujące środki do produkcji rolnej, firmy usługowe, instytucje rządowe, a także firmy niezwiązane bezpośrednio z rolnictwem, ale również zainteresowane prasą rolniczą. (ok. 1 000 sztuk).

Aby pobrać gazetę „Nasz Rzepak” kliknij na okładkę Informatora.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Krajowe Zrzeszenie Producentów
Rzepaku i Roślin Białkowych

ul. Szkolna 2/4 pok. nr 403
00-006 Warszawa
Tel: 882 133 153
E-mail: biuro@kzprirb.pl

Kontakt w terenie

Pobierz magazyn

Nr 54/2020

Najnowszy numer gazety “Nasz Rzepak”, pobierz najnowszy numer.

zobacz więcej

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze artykuły oraz aktualne informacje zapisz się na newsletter.